Konsultacje

Konsultacje dla rodziców mailowo oraz stacjonarnie (wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

ANDRZEJCZYK EWELINA

e.andrzejczyk@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 11:35-12:20


BARGIEŁ RENATA

r.bargiel@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 9:25 – 10:20


CHUDY MAGDALENA

m.chudy@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek15:20 - 16:05


CHWYĆ BEATA

b.chwyc@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 16:05 - 16:50


DEMYTRUK BOŻENA

b.demytruk@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 11:35 – 12:20


KOSELA BARBARA

b.kosela@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 14:50-15:35.


MAJKOWSKA ALEKSANDRA

a.majkowska@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 11:35- 12:20


WOŁOSEWICZ JANINA

j.wolosewicz@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 11:35-12:20


Karolina Bieszk-Sałańska

k.bieszk@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 12:35-13:20


Barbara Czepeczek

b.czepeczek@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15.15-16.00


Ewa Dusza

e.dusza@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 14.20-15.10


Agnieszka Dutkiewicz

a.dutkiewicz@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15.00-16


Iwona Gunia

i.gunia@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15.00-16


Monika Chruściel-Krajewska

m.chrusciel@ zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 9.35 – 10.20


Elżbieta Krzykowska

e.krzykowska@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15.20 -16.05


Stasiak Ewa

e.stasiak@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15.00-16.00


Monika Szymula

m.szymula@ zshg.edu.gdynia.pl

Środa 16:05-16:50


Anna Pacek

a.pacek@ zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15:20 – 16:20


WOJCIECH BELA

w.bela@zshg.gdynia.edu.pl

czwartek14.25 – 15.10


AGNIESZKA GANCARZ

a.gancarz@zshg.gdynia.edu.pl

wtorek 14.20-15.10


JOANNA DZIEDZIC

j.dziedzic@zshg.gdynia.edu.pl

poniedziałek15.10-16.10


HANNA MROCZKOWSKA

h.mroczkowska@zshg.gdynia.edu.pl

wtorek 17.00-18.00


KAROLINA KADAJ

k.kadaj@zshg.edu.gdynia.pl

czwartek 14.25-15.10


KATARZYNA KOSTANEK

k.kostanek@zshg.edu.gdynia.pl

piątek14.20 – 15.10


JOANNA RYBA

j.ryba@zshg.edu.gdynia.pl

środa 15.00-16.00


AGNIESZKA LOCHYŃSKA

a.lochynska@zshg.gdynia.edu.pl

środa 14.30-15.30


ADA UCHMAN

a.uchman@zshg.gdynia.edu.pl

poniedziałek 15.00-16.00


MIROSŁAWA WOJTCZAK

m.wojtczak@zshg.gdynia.edu.pl

wtorek15.10 – 15.50


DANUTA WARCZAK

d.warczak@zshg.edu.gdynia.pl

czwartek13.15 – 14.00


MONIKA MICHALAK - WIŚNIEWSKA

m.michalak@zshg.edu.gdynia.pl

wtorek 13.15 – 14.00


Magdalena Buczma-Pawelec

m.buczma@zshg.edu.gdynia.pl

poniedziałek 15:10


Aneta Chołdrych

a.choldrych@ zshg.edu.gdynia.pl

środa 15.10


Nela Deręgowska

a.deregowska@ zshg.edu.gdynia.pl

Środa 11:35


Regina Ginalska-Graś

r.ginalska@ zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 14.30, 17.00


Alina Grzenkowicz

a.grzenkowicz@ zshg.edu.gdynia.pl

piątek 12:20-13:10


Iwona Korzeniewska

i.korzeniewska@ zshg.edu.gdynia.pl

czwartek 13.20-14.05


Agata Krymer

a.krymer@ zshg.edu.gdynia.pl

12.20-13.10 środa


Katarzyna Kaprocka-Gral

k.kaprocka@ zshg.edu.gdynia.pl

11.35-12.20 środa


Magdalena Maciakowska-Dałek

m.maciakowska@ zshg.edu.gdynia.pl

13.35-14.20

czwartek


Małgorzata Radek

m.radek@ zshg.edu.gdynia.pl

środa 14:25-15:20


Anna Socha

a.socha@ zshg.edu.gdynia.pl

12:20-13:10 poniedziałek


Jacek Andrzejewski

j.andrzejewski@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15:10-16:00


Paweł Wilmański

p.wilmański@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15:00- 15:45


Krystian Bodnar

k.bodnar@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15:00-15:45


Danuta Hanowska- Stępień

d.hanowska@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 14:20-15:10


Krzysztof Kwiatkowski

k.kwiatkowski@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 14:25-15:10


Marta Bielak-Bodnar

m.bodnar@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 13:35-14:20


Joanna Pawłowska

j.pawlowska@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 11:35-12:20


Anna Kaleta

a.kaleta@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 12:35 -13:20


Beata Bożuta - Przybyszewska

b.bozuta@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 12:20- 13:05


Marcin Piontke

m.piontke@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 14. 25-15.10


Ewa Rudzka

e.rudzka@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 14:25-15:10


Ewelina Orlikowska

e.orlikowska@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 12:35 – 13:20


Ewa Kalocińska

e.kalocinska@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 14:25 – 15:10


Agnieszka Jowsa

a.jowsa@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 13:35 – 14:10


Maćkowska Karolina

k.mackowska@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15.00-16.00


Kolbowicz Barbara

b.kolbowicz@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15.00- 16.00


Hermann Beata

b.hermann@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 15.00-16.00


Rokosz Agnieszka

a.rokosz@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek15.00-16.00


Pierzchała Barbara

b.pierzchala@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 14.25-15.10


Dawidczyk Maria

m.dawidczyk@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15.00-16


Arcisz Ewa

e.arcisz@zshg.edu.gdynia.pl

Pon 11.35-12.20


Niemczynowicz Piotr

p.niemczynowicz@zshg.edu.gdynia.pl

Czw 9.35-10.20


Czaja Alina

a.czaja@zshg.edu.gdynia.pl

Czw 11.35-12.20


Michniewski Robert

r.michniewski@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 11.35-12.20


Rutkowski Rafał

r.rutkowski@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 9.35-10.20


Korybalska Aniela

a.korybalska@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 13.35-14.20


Borys Marek

m.borys@zshg.edu.gdynia.pl

Pon 9.35-10.20


Sierhej Natalia

n.sierhej@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 11.35-12.20


Rynkowska Jolanta

j.rynkowska@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 12.35-13.20


Domracek Ewa

e.domrazek@zshg.edu.gdynia.pl

Czw 10.30-11.15