GODZINY KONSULTACJI Z NAUCZYCIELAMI 2022/2023

ZESPÓŁ GASTRONOMICZNY

Konsultacje dla uczniów mailowo i stacjonarnie

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Służbowy adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Andrzejczyk Ewelina

e.andrzejczyk@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 10:35 – 11:35

2.

Bargieł Renata

r.bargiel@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 7:40 – 8:40

3.

Chudy Magdalena

m.chudy@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 7:40- 8:40

4.

Demytruk Bożena

b.demytruk@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 10:30 – 11:30

5.

Dobrzycka Joanna

j.dobrzycka@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 15:10 – 16:10

6.

Falkiewicz Beata

b.falkiewicz@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 14.50 – 15.50

7.

Wołosewicz Janina

j.wolosewicz@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 8:00 – 9:00

ZESPÓŁ WARSZTATU SZKOLNEGO

Konsultacje dla uczniów mailowo i stacjonarnie

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Służbowy adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Beata Hermann

b.hermann@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15.00-16.00

2.

Barbara Kolbowicz

b.kolbowicz@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 14.00- 15.00

3.

Barbara Pierzchała

b.pierzchala@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 13.15-14.15

4.

Maria Dawidczyk

m.dawidczyk@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 11.45-12.45

5.

Karolina Maćkowska

k.mackowska@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15.00-16.00

6.

Agnieszka Rokosz

a.rokosz@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 14.30-15.30

7.

Marcin Cybulski

m.cybulski@zshg.edu.pl

Środa 13.20-14.20

ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Konsultacje dla uczniów mailowo i stacjonarnie

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Służbowy adres mail

Stacjonarnie

Dzień i godzina

1.

Rynkowska-Tomiczek Jolanta

j.rynkowska@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15.10-16.10

2.

Niemczynowicz Piotr

p.niemczynowicz@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15:10-16:10

3.

Arcisz Ewa

e.arcisz@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15:10-16.10

4.

Korybalska Aniela

a.korybalska@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15:10-16:10

5.

Sierhej Natalia

n.sierhej@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15:10-16:10

6.

Rutkowski Rafał

r.rutkowski@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 14:20-15:20

7.

Michniewski Robert

r.michniewski@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 15:10-16:10

8.

Czaja Alina

a.czaja@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15:20-16:20

9.

Borys Marek

m.borys@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15:10-16:10

10.

Domrazek Ewa

e.domrazek@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15:00-16:00

ZESPÓŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konsultacje dla uczniów stacjonarnie

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Aneta Chołdrych

Czwartek 14.20- 15.20

2.

Katarzyna Kaprocka-Gral

Czwartek 13.20- 14.20

3.

Agata Krymer

Środa 9.30-10.30

4.

Hanna Zynkevic

Wtorek 11.30-12.30

5.

Sylwia Wasilewska

Piątek. 9.30- 10.15

6.

Dagmara Grzybowska

Czwartek 14.20-15.20

7.

Iwona Korzeniewska

Środa 13.30- 14.15

8.

Magdalena Buczma-Pawelec

Piątek 15.15- 16.15

9.

Małgorzata Radek

Środa 15.15-16.15

10.

Monika Bukowska

Wtorek 9.20- 10.20

11.

Regina Ginalska-Graś

Wtorek 14.20- 15.20

12.

Joanna Kur

Pon. 7.00- 8.00

ZESPÓŁHUMANISTYCZNY

Konsultacje dla uczniów stacjonarnie

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień godzina

1.

Joanna Ryba

piątek 13.35 – 14.35

2.

Katarzyna Kostanek

poniedziałek 7.40 - 8.40

3.

Wojciech Bela

piątek 13:30 - 14:30.

4.

Joanna Dziedzic

czwartek 7.40 -8 .40

5.

Agnieszka Gancarz

poniedziałek 8.10 - 8.40

oraz czwartek 8.10 - 8.40

6.

Mirosława Wojtczak

wtorek14.20 – 15.20

7.

Agnieszka Lochyńska

piątek8.30 - 9.30.

8.

Monika Michalak-Wiśniewska

czwartek 9.00 - 10.00

9.

Adriana Uchman

środa 11.30 - 12.30

10.

Hanna Mroczkowska

piątek 14.25 -15.10

11.

Danuta Warczak

środa 9.00 - 10.00

ZESPÓŁ POMOCY I PROFILAKTYKI

Konsultacje dla uczniów - mailowo i stacjonarnie

ZESPÓŁ HOTELARSKO-TURYSTYCZNY

Konsultacje dla uczniów mailowo i stacjonarnie

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Adres mail

Dzień ,godzina

1.

Dutkiewicz Agnieszka

a.dutkiewicz@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 7.30 – 8.30

2.

Szymula Monika

m.szymula@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 7.30 – 8.30

3.

Stasiak Ewa

e.stasiak@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 7.30 – 8.30

4.

Bieszk-Sałańska Karolina

k.bieszk@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 7.30 – 8.30

5.

Czepeczek Barbara

b.czepeczek@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 14.20 – 15.20

6.

Chruściel-Krajewska Monika

m.chrusciel@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 8.30 – 9.30

7.

Pacek Anna

a.pacek@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15.15 – 16.15

8.

Krzykowska Elżbieta

e.krzykowska@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 12.30- 13.30

9.

Thiel-Winkler Katarzyna

k.thiel@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 14.00 – 15.00

10

Gunia Iwiona

i.gunia@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15.10-16.10

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

Konsultacje dla uczniów mailowo i stacjonarnie

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Adres mail

Dzień,godzina

1.

Anna Kaleta

a.kaleta@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 7.30 – 8.30

2.

Beata

Bożuta-Przybyszewska

b.bozuta@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 14.25 – 15.25

3.

Marcin Piontke

m.piontke@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 13.25 – 14.25

4.

Ewa Rudzka

e.rudzka@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 7.30 – 8.30

5.

Ewelina Orlikowska

e.orlikowska@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 7.30 – 8.30

6.

Agnieszka Jowsa

a.jowsa@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 14.30 – 15.30

7.

Ewa Wycinka

e.wycinka@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 12.20 – 13.20

8.

Maciej Świderski

m.swiderski@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 10.50 – 11.50

9.

Grażyna Styba

g.styba@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 7.30 – 8.30

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

Konsultacje dla uczniów stacjonarnie

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Dorota Manelska

środa 14:20 - 15.20

2.

Paweł Wilmański

czwartek 16:00 - 17.00

3.

Danuta Hanowska- Stepień

środa 15:15 - 16.15

4.

Krystian Bodnar

piątek 14:25 - 15.25

5.

Sylwia Moździerzewska

czwartek 16:00 - 17.00

6.

Krzysztof Kwiatkowski

l

wtorek 14:20 - 15.20

WYSZUKAJ NA STRONIE