Konsultacje z nauczycielami w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny konsultacji

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Andrzejczyk Ewelina

piątek

14.15 – 15.00

2.

Andrzejewski Jacek

poniedziałek

14.15 – 15.00

3.

Arcisz Ewa

środa

14.15 – 15.00

4.

Bargieł Renata

czwartek

14.15 – 15.00

5.

Bela Wojciech

poniedziałek

14.15 – 15.00

6.

Bielak-Bodnar Marta

poniedziałek

14.15 – 15.00

7.

Bieszk-Sałańska Karolina

Środa

15.00 – 15.45

8.

Bodnar Krystian

środa

15.00 – 15.45

9.

Borys Marek

poniedziałek

15.05 – 15.50

10.

Bożuta-Przybyszewska Beata

czwartek

15.05 – 15.50

11.

Buczma-Pawelec Magdalena

środa

14.20 – 15.05

12.

Chołdrych Aneta

środa

14.15 – 15.00

13.

Chruściel – Krajewska Monika

poniedziałek

15.00 – 15.45

14.

Chudy Magdalena

środa

14.15 – 15.00

15.

Chwyć Beata

wtorek

14.15 – 15.00

16.

Czaja Alina

piątek

14.15 – 15.00

17.

Czepeczek Barbara

poniedziałek

15.50 – 16.35

18.

Dawidczyk Maria

czwartek

14.15 – 15.00

19.

Demytruk Bożena

poniedziałek

14.55 - 15.40

20.

Dera Marcin

wtorek

15.05 – 15.50

21.

Deręgowska Aniela

poniedziałek

15.05 – 15.50

22.

Domrazek Ewa

poniedziałek

14.15 – 15.00

23.

Duda Piotr

piątek

14.15 – 15.00

24.

Dusza Ewa

poniedziałek

14.15 – 15.00

25.

Dutkiewicz Agnieszka

środa

15.00 – 15.45

26.

Dziedzic Joanna

poniedziałek

15.00 – 15.45

27.

Falkiewicz Beata

poniedziałek

15.05 – 15.50

28.

Flisykowska Bogusława

poniedziałek

14.15 – 15.00

29.

Gancarz Agnieszka

wtorek

14.15 – 15.00

30.

Ginalska-Graś Regina

czwartek

13.30 – 14.15

31.

Grzenkowicz Alina

piątek

14.15 – 15.00

32.

Grzybowska Anna

czwartek

poniedziałek

15.00 – 16.00

15.00 – 16.00

33.

Gunia Iwona

czwartek

14.15 – 15.00

34.

Hanowska-Stępień Danuta

czwartek

14.15 – 15.00

35.

Hermann Beata

wtorek

14.15 – 15.00

36.

Jowsa Agnieszka

czwartek

15.00 – 15.45

37.

Kadaj Karolina

wtorek

14.15 – 15.00

38.

Kaleta Anna

poniedziałek

15.05 – 15.50

39.

Kaprocka-Gral Katarzyna

środa

15.05 – 15.50

40.

Kolbowicz Barbara

środa

14.15 – 15.00

41.

Korybalska Aniela

wtorek

14.15 – 15.00

42.

Korzeniewska Iwona

poniedziałek

15.00 – 15.45

43.

Kosela Barbara

wtorek

14.15 – 15.00

44.

Krymer Agata

piątek

15.05 – 15.50

45.

Krzykowska Elżbieta

wtorek

14.15 – 15.00

46.

Kwiatkowski Krzysztof

czwartek

14.15 – 15.00

47.

LochyńskaAgnieszka

czwartek

14.15 – 15.00

48.

Majkowska Aleksandra

piątek

14.15 – 15.00

49.

Maciakowska-Dałek Magdalena

środa

15.05 – 15.50

50.

Maćkowska Karolina

czwartek

14.15 – 15.00

51.

Mazurkiewicz Natalia

środa

15.00 – 16.00

52.

Michalak-WiśniewskaMonika

czwartek

16.00 – 17.00

53.

Michniewski Robert

czwartek

15.00 – 15.45

54.

Mroczkowska Hanna

środa

14.20 – 15.05

55.

Niemczynowicz Piotr

piątek

15.05 – 15.50

56.

Orlikowska Ewelina

poniedziałek

14.15 – 15.00

57.

Pawłowska Joanna

poniedziałek

14.15 – 15.00

58.

Pierzchała Barbara

środa

15.05 – 15.50

59.

PiontkeMarcin

piątek

14.15 – 15.00

60.

Rokosz Agnieszka

wtorek

14.15 – 15.00

61.

Rabenda-Kmita Ewa

środa

15.00 – 15.45

62.

Radek Małgorzata

czwartek

14.15 – 15.00

63.

Rudzka Ewa

czwartek

14.15 – 15.00

64.

Rutkowski Rafał

środa

15.05 – 15.50

65.

Ryba Joanna

środa

14.15 – 15.00

66.

Rynkowska-Tomiczek Jolanta

wtorek

15.05 – 15.50

67.

Samsel Katarzyna

wtorek

15.30 – 16.15

68.

Samulczyk Joanna

piątek

14.15 – 15.00

69.

Sierhej Natalia

czwartek

14.15 – 15.00

70.

Skrzypińska Aleksandra

poniedziałek

14.15 – 15.00

71

Słomski Patryk

poniedziałek

15.10 – 15.55

72

Stasiak Ewa

piątek

15.10 – 15.55

73

Hanowska-Stępień Danuta

poniedziałek

14.15 – 15.00

74

Szymula Monika

poniedziałek

15.05 – 15.50

75

Thiel-Winkler Katarzyna

środa

15.00 – 16.00

76

Uchman Adriana

czwartek

14.15 – 15.00

77

Warczak Danuta

poniedziałek

14.15 – 15.00

78

Wilmański Paweł

poniedziałek

14.15 – 15.00

79

Wojtczak Mirosława

poniedziałek

14.15 – 15.00

80

Wołosewicz Janina

piątek

14.15 – 15.00

81

Wróblewska Ewa

wtorek

14.15 – 15.00