Egzamin maturalny 2017

Informacja o egzaminie maturalnym - http://www.oke.gda.pl/plikiOKE/Egzamin_maturalny/I...

Informacje na temat organizacji i przygotowania egzaminu maturalnego dostępne są:

  • Biblioteka szkolna
  • Tablica informacyjna na I piętrze szkoły
  • www.oke.gda.pl


Wewnątrzszkolna instrukcja organizacji i przygotowania egzaminu maturalnego w roku 2019

Czas trwania

Przedmiot

Arkusz

Czas trwania (w min.)

Język polski

matematyka

Poziom podstawowy

170

Poziom rozszerzony

180

Języki obce nowożytne

Poziom podstawowy

120

Poziom rozszerzony

150

Biologia

Chemia

Filozofia

Fizyka

Geografia

Historia

Historia muzyki

Historia sztuki

Wos

Poziom rozszerzony

180

Informatyka

Część I

60

Część II

150

Harmonogram

MATURA 2019

Lp

TERMIN

GODZINA 9.00

GODZINA 14.00

1

06.05.2019

Język polski - PP

Język polski - PR

2

07.05.2019

Matematyka - PP

Jęz. łac. I kult. antyczna

3

08.05.2019

Język angielski - PP

Język angielski - PR

4

09.05.2019

Matematyka - PR

Filozofia

5

10.05.2019

Biologia

WOS

6

13.05.2019

Chemia

Informatyka

7

14.05.2019

Język niemiecki - PP

Język niemiecki - PR

8

15.05.2019

Geografia

Historia sztuki

9

16.05.2019

Język rosyjski - PP

Język rosyjski - PR

10

17.05.2019

Język francuski - PP

Język francuski - PR

11

20.05.2019

Fizyka i astronomia

Historia

12

21.05.2019

Język hiszpański - PP

Język hiszpański - PR

13

22.05.2019

Język włoski - PR

Język włoski - PR


Przybory pomocnicze

Próbna ustna matura z języka polskiego

DATA

GODZINA

SALA

KLASA

EGZAMINATOR

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

10.12

8.00-8.30

114

4 Tgb

Augustowski

Sebastian

8.15-8.45

Bajc

Anna

8.30-9.00

Bartosiak

Adrian

8.45-9.15

Biedroń

Arkadiusz

9.00-9.30

Bigus

Piotr

9.15-9.45

Druszcz

Daniel

9.30-10.00

Duma

Mateusz

9.45-10.15

Fifielska

Patrycja

10.00-10.30

Gawęda

Wiktoria

10.15-10.45

Jeleniewski

Bartosz

10.30-11.00

Kaczyński

Dominik

10.45-11.15

Kędzierski

Damian

11.00-11.30

Klepacki

Patryk

11.15-11.45

Kruczyńska

Ilona

11.30-12.00

Kwiatkowski

Kacper

10.12

9.00-9.30

121

4 Tga

Baran

Adrian

9.15-9.45

Boik

Patryk

9.30-10.00

Czechowska

Katarzyna

9.45-10.15

Derc

Paweł

10.00-10.30

Grablowski

Dawid

10.15-10.45

Guzowski

Łukasz

10.30-11.00

Jabłońska

Weronika

10.12

11.30-12.00

030

4 Tgc

Adamczyk

Aleksandra

11.45-12.15

Bortkun

Krzysztof

12.00-12.30

Czarnata

Sonia

12.15-12.45

Dempc

Patrycja

12.30-13.00

Grzenkowicz

Kacper

12.45-13.15

Jaedtke

Marta

13.00-13.30

Kaczmarek

Maciej

13.15-13.45

Krupecki

Michał

13.30-14.00

Lebek

Klaudia

13.45-14.15

Łagosz

Katarzyna

11.12

8.00-8.30

030

4 Ha

Adamczyk

Magdalena

8.15-8.45

Bach

Nicola

8.30-9.00

Biegajewski

Filip

8.45-9.15

Broniewska

Marta

9.00-9.30

Freiberg

Szymon

9.15-9.45

Gutkiewicz

Daniel

9.30-10.00

Jasińska

Agata

9.45-10.15

Kaczmarek

Karolina

10.00-10.30

Lewkowicz

Ewelina

10.15-10.45

Łacny

Radosław

10.30-11.00

Łobacz

Julia

10.45-11.15

Marszałkowski

Sebastian

11.00-11.30

Michalak

Dominik

11.15-11.45

Nowacka

Paulina

11.30-12.00

Okrój

Marta

11.12

10.30-11.00

121

4 Tgc

Marchlewski

Damian

10.45-11.15

Nowacka

Julia

11.00-11.30

Owerko

Wojciech

11.15-11.45

Pek

Jessica

13.12

9.00-9.30

114

4 Tga

Jeka

Mateusz

9.15-9.45

Lademan

Karolina

9.30-10.00

Łuczyński

Patryk

9.45-10.15

Meka

Alan

10.00-10.30

Ostrowski

Damian

10.15-10.45

Paschke

Paulina

10.30-11.00

Pryłowska

Marta

10.45-11.15

Rompczyk

Patryk

13.12

11.30-12.00

030

4 Ha

4 Tga

Paczoska

Paulina

11.45-12.15

Pękala

Adam

12.00-12.30

Pranschke

Aleksandra

12.15-12.45

Romańska

Aleksandra

12.30-13.00

Starosta

Agnieszka

12.45-13.15

Stężewska

Julia

13.00-13.30

Stojowska

Klaudia

13.15-13.45

Urbanowicz

Paulina

13.30-14.00

Wszeborowska

Klaudia

13.45-14.15

Zdanowicz

Wiktoria

13.12

8.00-8.30

121

4 Hb

Adamczyk

Nicola

8.15-8.45

Dobek

Klaudia

8.30-9.00

Erdman

Laura

8.45-9.15

Hebel

Kaja

9.00-9.30

Kapuścińska

Kamila

9.15-9.45

Kociołek

Kinga

9.30-10.00

Kubala

Paulina

9.45-10.15

Lickiewicz

Ewa

10.00-10.30

Długowolska

Noemi

10.15-10.45

Nasińska

Sara

10.30-11.00

Niciński

Fabian

10.45-11.15

Piechowski

Filip

11.00-11.30

Płucienniczak

Natalia

11.15-11.45

Pupka Lipiński

Bartosz

11.30-12.00

Sadowska

Agnieszka

13.12

10.30-11.00

214

4 Hb

4 Tgc

Sobierajska

Julia

10.45-11.15

Styn

Monika

11.00-11.30

Szatanik

Paulina

11.15-11.45

Radtke

Karolina

11.30-12.00

Roman

Natalia

11.45-12.15

Rucińska

Karolina

12.00-12.30

Szczuko

Jaonna

12.15-12.45

Snarski

Sylwester

12.30-13.00

Szatkowska

Paulina

12.45-13.15

Szulc

Magdalena

13.00-13.30

Toporek

Mikołaj

13.15-13.45

Zielińska

Oliwia

13.30-14.00

Ziemann

Błażej

14.12

11.30-12.00

030

4 Tga

4 Tgb

Sabiron

Krystian

11.45-12.15

Sawicz

Paulina

12.00-12.30

Siminska

Zuzanna

12.15-12.45

Szarek

Mikołaj

12.30-13.00

Trzcińska

Karolina

12.45-13.15

Tuszkowska

Paulina

13.00-13.30

Wenta

Julia

13.15-13.45

Wieczorek

Błażej

13.30-14.00

Wydrowski

Adrian

13.45-14.15

Wittmann

Cezary

14.12

11.30-12.00

121

4 Tgb

Netz

Tomasz

11.45-12.15

Ornoch

Natalia

12.00-12.30

Penkowski

Kacper

12.15-12.45

Ratajczak

Magdalena

12.30-13.00

Romejko

Marlena

12.45-13.15

Sorn

Agata

13.00-13.30

Weber

Piotr

13.15-13.45

Witkowski

Robert

13.30-14.00

Witos

Aneta

13.45-14.15

Wodzik

Krystian

14.00-14.30

Zdanowicz

Weronika