Kochani, nowy konkurs HotelManii. Weźcie koniecznie udział.

Dzięki współpracy dwóch marek HotelMania&MEETING15 17.03.2021 r. rozpoczęliśmy wyjątkowy projekt #jedziemy dojaponii, dedykowany uczniom Szkół Hotelarskich i najmłodszym pracownikom branży HoReCa i Travel.

Jego celem jest wyłonienie dwóch najbardziej zaangażowanych, odważnych i gotowych do nowych wyzwań młodych ludzi, którzy spędzą tygodniowy staż w Japonii pod okiem specjalistów marki MEETING15.

HotelMania, czyli marka lifestylowo-edukacyjna, która powstała, by zmieniać rzeczywistość branży hotelarskiej i wywierać realny wpływ na polskie i światowe hotelarstwo.

MEETING15, czyli nowoczesna platforma, która pozwala budować i realizować najbardziej zaawansowane wydarzenia zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym.

Rozwój, biznes, edukacja, kultura, hotelarstwo, rynek spotkań hybrydowych - to wszystko w jednym z najbardziej rozwiniętych krajów Świata! ⛩

Dołącz do walki o staż, rejestrując się do projektu, wykonuj zadania konkursowe i zbieraj punkty, aby zdobyć ogromną szansę rozwoju pod okiem profesjonalistów.

Zastanawiasz się jak wziąć udział w projekcie? To bardzo proste!

Krok 1. Wejdź w poniższy link, który przekieruje Cię na platformę MEETING15.

https://meeting15.com/pl/join-event/hotelmania-meeting15-sa-hotelmania-jedziemy-do-japonii

Krok 2. Wybierz swoją tożsamość - do wyboru masz kategorie: Hotelarze, Hotelarze Junior Professional, Uczniowie, Nauczyciele.

Osoby, które mogą wziąć udział w konkursie to Uczniowie i Junior Professional.

Nie martw się, jeżeli nie wiesz do jakiej grupy należysz, po wybraniu kategorii każda jest dokładnie opisana.

Krok 3. Zarejestruj się. Po kilku minutach otrzymasz, na Twój adres mailowy, link do platformy.

I gotowe!

#jedziemydojaponii

Link do wydarzenia na Facebook'u

https://fb.me/e/23oCkVsde

Czas trwania konkursu:

17.03-30.09.2021 r.

Co to jest HotelMania?