Dawid Miotk po raz ostatni miał okazje reprezentować nasza szkołę w ogólnopolski konkursie. hotelarsko - turystycznym. Tym razem wziął udział w VI edycji konkursu "Mistrz Gościnności - Concierge 2022", który odbył się dnia 25 maja w Małopolskiej Szkole Gościnności w Myślenicach.

. W pierwszym etapie uczniowie przystąpili do testu jednokrotnego wyboru, zadań testowych zamkniętych sprawdzających wiadomości i umiejętności w zawodzie technik hotelarstwa w zakresie planowania i realizacji usług w recepcji oraz obsługi gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie oraz tematyki wiodącej czyli historii, atrybutów i roli concierge.

Drugim etapem było zadanie praktyczne polegające na zaplanowaniu pobytu gościa w hotelu wedle jego potrzeb i zainteresowań, które zostały przedstawione w treści zadania. Uczeń korzystając z informacji w internecie musiał stworzyć plan i kosztorys pobytu najbardziej zbliżony do oczekiwań gościa. Następnie przed jury należało przedstawić plan odpowiadając na pytania zadawane w języku polskim i angielskim.

Dawid zajął II miejsce w konkursie otrzymując w nagrodę kilka woucherów do krakowskich hoteli.

Gratulujemy kolejnego sukcesu:)