Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot.

Główną nagrodą dla zwyciężczyni jest wyjazd na finał międzynarodowy do Zurychu, który odbędzie się w dniach 31 stycznia – 4 lutego. W polskim finale konkursu, do którego dotarło dziewięciu recepcjonistów, trzeba było odpowiedzieć na cztery pytania (np. jaki rodzaj gości lubię najbardziej, a jaki najmniej i dlaczego albo jak rozumiem pojęcie luxury service na przykładach) oraz podczas scenki rodzajowej rozwiązać problem z trudnymi gośćmi. Obydwie części odbywały się w języku angielskim. W kapitule konkursu zasiadali: Marcin Gałązka, prezes A.I.C.R. Polska, zastępca dyrektora generalnego kompleksu Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe w Warszawie, Michał Molenda, wiceprezes A.I.C.R. Polska, kierownik działu obsługi gościa w Hiltonie Warszawa, Krystian Kubas, room division manager w Novotel Gdańsk Centrum, Agata Szparaga, ubiegłoroczna zwyciężczyni konkursu, obecnie zastępca kierownika recepcji w otwieranym Holiday Inn City Center w Warszawie oraz Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”. Finał odbył się w hotelach Novotel Gdańsk Marina i Sopot Marriott Resort & Spa. Patronem strategicznym Stowarzyszenia jest Elavon, który od 20 lat jest jednym z liderów w przetwarzaniu płatności, stale znajdując się w pierwszej piątce największych globalnych dostawców usług płatniczych. "Hotelarz" jest patronem medialnym A.I.C.R. Polska.

Przypominamy, że Ola w 2015 roku, będąc jeszcze uczennicą naszej szkoły, zdobyła tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej wygrywając Etap Centralny Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

źródło: http://www.e-hotelarz.pl/mht/?p=48404

WYSZUKAJ NA STRONIE