W dniach 12 i 13 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku odbyła się XII edycja Międzywojewódzkiego Konkursu dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”. Konkurs odbywa się pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Pomorskiego i Prezydenta Miasta Słupska.
W pierwszym dniu 20 uczestników dziesięciu szkół z województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, dokonało autoprezentacji, natomiast w II części eliminacji sprawdzali swoją wiedzę pisząc test zawodowy.

Finał tegorocznej edycji konkursu odbył się w Hotelu Grand Lubicz ***** Uzdrowisko Ustka, który jako partner strategiczny i sponsor zarazem, gościł uczestników oraz udostępnił swoją bazę do przeprowadzenia części praktycznej.

Po dwudniowych zmaganiach wyłoniono Mistrza Wiedzy Hotelarskiej, którym została uczennica naszej szkoły – PAULINA KUBALA z klasy 4 Hb.

Dwa konkursowe dni stały się świetną okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy szkołami kształcącymi w zawodzie technik hotelarstwa oraz do doskonalenia umiejętności zawodowych przyszłych hotelarzy.

https://www.gdynia.pl/nauka-2,7718/paulina-kubala-mistrzynia-wiedzy-hotelarskiej,535397