Szanowni Państwo!

V WOJEWÓDZKI KONKURS NAKRYWANIA STOŁÓW

"Jubileusz"

W dniu 3. 04. 2019 roku w odbędzie się V Wojewódzki Konkurs Nakrywania Stołów organizowany przez Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni.

CELE:

- Doskonalenie umiejętności nakrywania i dekorowania stołów w zakładzie świadczącym usługi gastronomiczne z zakresu uzupełniających, do których należy przygotowywanie przyjęć okolicznościowych z okazji jubileuszy.

- Pogłębienie i aktualizacja umiejętności zawodowych.

- Nawiązanie współpracy pomiędzy szkołami.

- Integracja środowisk szkolnych z instytucjami współpracującymi ze szkołą.

Doczekaliśmy się Jubileuszu, gdyż na Konkursie Nakrywania Stołów w randze wojewódzkiej spotykamy się po raz piąty, a tak naprawdę miło nam Was gościć od 2004 roku.

Dlatego tematem obecnej edycji jest po prostu "Jubileusz". Ponieważ mamy pięć lat, prosimy o uwzględnienie tego w całokształcie przygotowań.

Zadaniem każdej z uczestniczących drużyn będzie przygotowanie aranżacji stołu okolicznościowego

z nakryciem wstępnym/pierwszym do zaplanowanego menu, uwzględniając własną interpretację tematu przewodniego obecnej edycji: "Jubileusz".

Zarówno nakrycie stołu jak i menu powinny odzwierciedlać temat przewodni czyli spotkanie z okazji jubileuszu np.: urodzin, małżeństwa, pracy artystycznej, działalności firmy, powstania klubu sportowego, otwarcia teatru, nadania praw miejskich .....

Organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają do wzięcia w nim udziału.

Wszelkie pytania proszę kierować do organizatorów: anna.poblocka@wp.pl

Informacje o przebiegu i warunkach konkursu oraz karta zgłoszenia uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej szkoły: (www.zshg.pl ).

Równolegle z konkursem stołów odbędzie się VII konkurs „Znani i lubiani gotują z uczniami”.


Karta zgłoszenia

Regulamin konkursu

Scenariusz konkursu